Imieniny:
Emilii, Julinana, Konstancji

Wybory samorządowe 2014

Wyniki wyborów do Rady Gminy Siepraw i Wójta Gminy Siepraw

Na poszczególnych kandydatów na Wójta Gminy Siepraw oddano następujące liczby głosów:

Dyrda Tomasz zgłoszony przez KWW Samorząd 2014 - 897 głosy
Pitala Tadeusz Eugeniusz zgłoszony przez KWW Samorządny Siepraw - 2704 głosy

Wymaganą liczbę głosów uzyskał i został wybrany na Wójta Gminy Siepraw Pitala Tadeusz Eugeniusz.

 

Okręg wyborczy nr 1 obejmujący 1 mandat:
Sołtys Marek Józef – 63 głosy
Barcik Paulina Monika – 104 głosy
Akšamović Ewa Maria – 52 głosy

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:
Barcik Paulina Monika z listy nr 17 KWW Samorząd 2014

Okręg wyborczy nr 2 obejmujący 1 mandat:
Matoga Marek – 57 głosy
Dyrda Tomasz - 36 głosy
Milczanowski Jarosław Wojciech – 55 głosy

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:
Matoga Marek z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość

 

Okręg wyborczy nr 3 obejmujący 1 mandat:
Szczurek Marzena – 103 głosy
Turcza Paweł Antoni – 67 głosy
Suder Leon Stanisław – 78 głosy

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:
Szczurek Marzena z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość

 

Okręg wyborczy nr 4 obejmujący 1 mandat:
Matys Andrzej – 48 głosy
Szczepanek Karolina Róża – 56 głosy
Suder Aleksander Zbigniew – 112 głosy

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:
Suder Aleksander Zbigniew z listy nr 18 KWW Samorządny Siepraw

 

Okręg wyborczy nr 5 obejmujący 1 mandat:
Lenczowski Dawid – 129 głosy
Chorobik Piotr Łukasz – 48 głosy
Iwanów Tadeusz – 101 głosy

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:
Dawid Lenczowski z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość

 

Okręg wyborczy nr 6 obejmujący 1 mandat:
Burda Mirosław Zbigniew – 65 głosy
Płachta Piotr Andrzej – 119 głosy
Zakrzewski Jacek – 44 głosy

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:
Płachta Piotr Andrzej z listy nr 17 KWW Samorząd 2014

 

Okręg wyborczy nr 7 obejmujący 1 mandat:
Nowak Piotr Adam – 168 głosy
Nędza Elżbieta Lucyna – 74 głosy
Wróbel Agnieszka – 50 głosów

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:
Nowak Piotr Adam z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość

 

Okręg wyborczy nr 8 obejmujący 1 mandat:
Suder Barbara Renata – 85 głosy
Mirocha Barbara – 56 głosy
Wielgus – Młynarska Elżbieta Janina – 162 głosy

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybraną radną:
Wielgus – Młynarska Elżbieta Janina z listy nr 18 KWW Samorządny Siepraw

 

Okręg wyborczy nr 9 obejmujący 1 mandat:
Matoga Jarosław Tomasz – 74 głosy
Baran Anna – 67 głosy
Rozwadowski Józef Stanisław – 155 głosy

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:
Rozwadowski Józef Stanisław z listy nr 18 KWW Samorządny Siepraw

 

Okręg wyborczy nr 10 obejmujący 1 mandat:
Ślusarczyk Piotr Marcin – 53 głosy
Sitko Iwona Marzena - 61 głosów
Gądek Monika Maria – 142 głosy

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybraną radną:
Gądek Monika Maria z listy nr 18 KWW Samorządny Siepraw

Okręg wyborczy nr 11 obejmujący 1 mandat:
Suder Joanna – 48 głosy
Gubała Małgorzata Ewa – 53 głosy
Nawalany Krzysztof Bogusław – 69 głosy

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:
Nawalany Krzysztof Bogusław z listy nr 18 KWW Samorządny Siepraw

 

Okręg wyborczy nr 12 obejmujący 1 mandat:
Urbanik Konrad Mateusz – 107 głosy
Dudzik Grzegorz Robert – 88 głosy
Świech Wiesław Adam – 71 głosy

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:
Urbanik Konrad Mateusz z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość

 

Okręg wyborczy nr 13 obejmujący 1 mandat:
Panuś Zbigniew Józef – 49 głosy
Druzgała Agata Bożena – 37 głosy
Lejda Janina – 126 głosy

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybraną radną:
Lejda Janina z listy nr 18 KWW Samorządny Siepraw

Okręg wyborczy nr 14 obejmujący 1 mandat:
Mitan Marian – 102 głosy
Nowak Jan – 37 głosy
Kiszka Kazimierz Józef – 74 głosy

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:
Mitan Marian z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość

 

Okręg wyborczy nr 15 obejmujący 1 mandat:
Budzowski Adam Józef – 59 głosy
Balińska Weronika Anna – 39 głosy
Wierzba Leszek Władysław – 116 głosy

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:
Wierzba Leszek Władysław z listy nr 18 KWW Samorządny Siepraw

Frekwencja w wyborach samorządowych wyniosła 56,02%.

 

INFORMACJA
GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ
w Sieprawiu
z dnia 12 listopada 2014 r.

o terminach dyżurów Komisji w dniu 15 i 16 listopada 2014 roku.


W dniu 15 listopada 2014 roku (sobota) dyżur telefoniczny będzie pełniony w godzinach od 8.00 do 20.00 pod numerem telefonu: 504 004 894 z dostępem do skrzynki e-mail: gmina@siepraw.pl przez Gminną Komisję Wyborczą.

W dniu 16 listopada 2014 roku (niedziela) dyżur będzie pełniony przez członków Gminnej Komisji Wyborczej w godzinach od 5.00 – 21.00, a następnie po 21.00 Komisja dyżurować będzie w pełnym składzie w swojej siedzibie.


Siedziba Gminnej Komisji Wyborczej:
Urząd Gminy Siepraw, pokój 16 (sala obrad)
Adres: ul. Kawęciny 30, 32- 447 Siepraw
Tel. (12) 37 21 800, (12) 37 21 828; Fax (12) 37 21 806

 


Przewodnicząca Gminnej Komisji
Wyborczej w Sieprawiu
/-/ Justyna Nowak

 

 

W dniu 16 listopada 2014 roku lokale wyborcze będą otwarte w godzinach od 7.00 do 21.00.

Obwodowa Komisja Wyborcza:

  • Nr 1 w Sieprawiu rozpoczyna pracę od godziny 5.15
  • Nr 2 w Sieprawiu rozpoczyna pracę od godziny 5.25
  • Nr 3 w Czechówce rozpoczyna pracę od godziny 6.00
  • Nr 4 w Zakliczynie rozpoczyna pracę od godziny 5.50
     

 

Uchwała Nr 6/14 Gminnej Komisji Wyborczej w Sieprawiu z dnia 23 października 2014 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w celu przeprowadzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Sieprawiu z dnia 23 października 2014 r. o zarejestrowanych kandydatach na Wójta Gminy Siepraw w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Sieprawiu z dnia 23 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Gminy Siepraw w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

OBWIESZCZENIE GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ w Sieprawiu z dnia 23 października 2014 r. o przyznanych numerach dla list kandydatów komitetów wyborczych w wyborach do Rady Gminy Siepraw zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

INFORMACJA GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ w Sieprawiu z dnia 25 września 2014 r. o składzie Gminnej Komisji Wyborczej w Sieprawiu

INFORMACJA GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ w Sieprawiu z dnia 25 września 2014 r. o terminach dyżurów Komisji w celu rejestracji list kandydatów.

 

Państwowa Komisja Wyborcza - strona internetowa

Informacje ogólne

 
 

 

 

 

Załączniki: