Imieniny:
Konstancji, Krystiana, Sylwany

 

Aktualności

2009-08-31

" SZLAKIEM KULTURY SUBREGIONU POŁUDNIOWEJ MAŁOPOLSKI"

1 sierpnia 2009 r. rozpoczęła się realizacja projektu pn. „ SZLAKIEM KULTURY SUBREGIONU POŁUDNIOWEJ MAŁOPOLSKI”. Zadanie współfinansowane jest ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

więcej »

2009-08-27

ZAGŁOSUJ NA DZIELNICOWEGO ROKU 2009

Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach zaprasza do wzięcia udziału w Plebiscycie na Najlepszego Dzielnicowego Powiatu Myślenickiego.
W Plebiscycie może wziąć udział każdy mieszkaniec naszego powiatu poprzez zagłosowanie na wybranego przez siebie dzielnicowego.

 

więcej »

2009-08-26

Relacja z Pikniku Folklorystycznego!!!

Relacja z Pikniku Folklorystycznego!!!

Piknik Folklorystyczny w Sieprawiu zgromadził widownię która z zainteresowaniem uczestniczyła w programie artystycznym, który obejmował występ: grupy folklorystycznej ze Szkoły Podstawowej w Czechówce, Koła Gospodyń Wiejskich z Czechówki, Grupy folklorystycznej z Gminy Partnerskiej Spišský Štvrtok, Kapela zespołu regionalnego „Mogilanie“. Podczas Pikniku panowała rodzinna i przyjazna atmosfera która pozostała do końca trwania imprezy. Dzięki zaangażowaniu i determinacji wielu życzliwych osób możliwe było zorganizowanie w Sieprawiu wydarzenia przybliżającego kulturę regionalną Polski i Republiki Słowackiej.

więcej »

2009-08-20

Uczeń na wsi

Urząd Gminy w Sieprawiu prosi o  kontakt osoby zainteresowane uzyskaniem dofinansowania w ramach programu „UCZEŃ NA WSI – pomoc w zdobyciu wykształcenia przez osoby niepełnosprawne zamieszkujące gminy wiejskie oraz gminy miejsko - wiejskie”
 

więcej »

2009-08-11

"Do dzieła" - wzmocnienie współpracy na rzecz poprawy pozycji zawodowej i społecznej kobiet na wsi i małych miasteczkach

"Do dzieła" - wzmocnienie współpracy na rzecz poprawy pozycji zawodowej i społecznej kobiet na wsi i małych miasteczkach

Spotkanie organizacyjne dla Pań wyrażających chęć udziału w projekcie odbędzie się 24 września (czwartek) o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej przy hali sportowej w Sieprawiu. Serdecznie zapraszamy!

 

Projekt "Do Dzieła" zaprasza na szkolenia i warsztaty - tematyka:

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz własnych
  • Obsługa komputera, tworzenie oferty turystycznej, marketing produktu lokalnego: żywność i rzemiosło

więcej »

« poprzednia strona   [1] [2] [3] ... [225] [226] 227 [228] [229] ... [234] [235] [236]   następna strona »