Imieniny:
Ady, Aleksandra, Dagmary

Aktualności

2008-08-12

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sieprawiu

Wójt Gminy Siepraw ogłasza nabór na wolne stanowisko kierownicze urzędnicze Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sieprawiu . Informacje na temat naboru znajdują się po następującym adresem:

OGŁOSZENIE O NABORZE

więcej »

2008-07-18

Festiwal Folklorystyczny na Słowacji

Festiwal Folklorystyczny na Słowacji

Kolejne spotkanie w ramach współpracy Polsko - Słowackiej odbyło się na Słowacji gdzie Gmina Siepraw była reprezentowana przez Zespół Dziecięcy ze Szkoły Podstawowej w Łyczance oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Czechówki. Festiwal miał charakter przeglądu Zespołów Ludowych prezentujących zwyczaje związane z weselem oraz tradycyjnymi rodzinnymi uroczystościami.

 

więcej »

2008-07-18

Piknik integracyjny

Piknik integracyjny

W ramach programu współpracy 8 czerwca gościliśmy w naszej Gminie słowackich partnerów. Spotkanie to było związane z wymianą doświadczeń pomiędzy środowiskami Strażaków. Odbyły się Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z Gminy Siepraw, pokaz sprawnościowy „oldboyów” OSP Siepraw i drużyny bojowej ze Słowacji, pokazy ratownictwa technicznego. Piknik integracyjny swoją obecnością uświetniła Orkiestra Dęta „Sieprawianka”.

 

więcej »

2008-07-07

Nagrody Starosty Myślenickiego

Nagrody Starosty Myślenickiego

Na uroczystej sesji Rady Powiatu w Myślenicach w dniu 30 czerwca br. wręczone zostały tegoroczne nagrody Starosty Myślenickiego w dziedzinie kultury i sztuki oraz sportu. Nagrodę w dziedzinie kultury i sztuki – „twórczość artystyczna” otrzymała nasza mieszkanka Ewa Akšamović.

 

więcej »

2008-06-25

Witamy

na stronie oficjalnego serwisu informacyjnego Gminy Siepraw. Mamy nadzieję, że będzie ona spełniać Państwa oczekiwania, stanie się źródłem wielu potrzebnych wiadomości o naszej Gminie oraz przyczyni się do poznania jej ciekawych walorów.

więcej »

2008-06-05

PIKNIK INTEGRACYJNY STRAŻAKÓW GMINY SIEPRAW I OBCE SPIŠSKÝ ŠTVRTOK (SŁOWACJA) 8 czerwca 2008 r. Stadion LKS "Karpaty" Siepraw

zobacz program
14.00 - Prezentacja wozów i sprzętu strażackiego
Konkurs plastyczny - kiedy dzwonimy po numer 112

14.30 - Oficjalne otwarcie pikniku
14.45 - Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarnych z Gminy Siepraw

 

więcej »

2008-06-05

Koncert jazzowy zespołu ENSEMBLE 56 oraz wystawa fotografii Mirosławy Matogi "Chorwackie Impresje"

Koncert jazzowy zespołu ENSEMBLE 56 oraz wystawa fotografii Mirosławy Matogi "Chorwackie Impresje"

  14 czerwca w Starym Kościele w Sieprawiu odbył sie koncert jazzowy zespołu Ensemble 56 oraz wystawa fotograficzna Mirosławy Matogi pn. Chorwackie Impresje.

Całość przedsięwzięcia była współrealizowana przez Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej.

 

więcej »

2008-05-30

Gminny Dzień Dziecka 1 czerwca 2008 r

Gminny Dzień Dziecka 1 czerwca 2008 r

Zapraszamy do galerii

Pierwszego czerwca teren przy Szkole Podstawowej w Łyczance stał się miejscem, w którym najmłodsi mieszkańcy naszej Gminy mogli obchodzić swoje szczególne święto. Przygotowane przez nauczycieli SP Łyczanka zabawy i konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem. Sprzyjała także słoneczna pogoda, która jak na zamówienie sprawiła, że wszystkie zaplanowane konkursy mogły się odbyć.

więcej »

« poprzednia strona   [1] [2] [3] ... [224] [225] 226 [227] [228]   następna strona »