Imieniny:
Ady, Aleksandra, Dagmary

Aktualności

2009-04-07

bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców

W dniu 15 kwietnia 2009 r o godzinie 14.00 w sali konferencyjnej przy hali sportowej w Sieprawiu odbędzie się spotkanie organizacyjne dla przedsiębiorców którzy chcą podnieść kwalifikacje swoje i swoich pracowników. W drugiej połowie kwietnia oraz w maju odbędą się kursy z obsługi wózków jezdniowych napędzanych oraz montażu instalacji elektrycznej. Kursy kończyć będą się egzaminem przed Urzędem Dozoru Technicznego. Kursy finansowane są ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej »

2009-04-07

konkurs palm

W organizowanym w niedzielę 5 kwietnia konkursie palm pierwsze miejsce zajęła rodzina Kadejów i Bujasów, drugie miejsce rodzina Molus, przyznano dwa trzecie miejsca Monice i Michałowi Wielgus oraz Mateuszowi Gawlik.

więcej »

2009-04-06

PODZIĘKOWANIE


W dniu 01.04.2009 roku odszedł od nas po 59 latach życia nasz ukochany Mąż i Tata

Ś.P.
STANISŁAW CHOROBIK

W imieniu rodziny dziękujemy wszystkim, którzy w tych trudnych dla nas chwilach podali nam pomocną dłoń, okazali życzliwość, duchowe wsparcie i łączyli się z nami w smutku, żałobie i bólu.
Wszystkim uczestniczącym w ceremonii pogrzebowej:
księżom celebrującym mszę świętą, rodzinie, sąsiadom, znajomym, przyjaciołom, kolegom i koleżankom radnym, delegacjom szkół, zakładów pracy, instytucji, stowarzyszeń, pracownikom Urzędu Gminy w Sieprawiu, mieszkańcom gminy Siepraw

wyrażamy głęboką wdzięczność i składamy serdeczne podziękowanie.

Szczególne podziękowania dla władz Gminy Siepraw z Wójtem Tadeuszem Pitalą
na czele, jednostkom Ochotniczej Straży Pożarnej, Orkiestrze Dętej „Sieprawianka” oraz Scholi „Angeli” za pomoc w organizacji pogrzebu i uświetnienie mszy żałobnej.

Barbara Chorobik z córką i synem

więcej »

2009-04-01

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ŚP. Stanisława Chorobika

Starosty Powiatu Myślenickiego 2006 – 2009
Przewodniczącego Rady Powiatu Myślenickiego 2004 - 2006
Przewodniczącego dwóch pierwszych kadencji Rady Gminy Siepraw
Pracownika Urzędu Gminy Siepraw


Stanisław Chorobik był prawdziwym Samorządowcem, z wielką uwagą i oddaniem rozwiązywał problemy społeczne, był wspaniałym Człowiekiem.

 

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych"

 

MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA ZOSTANIE ODPRAWIONA W KOŚCIELE PARAFIALNYM W SIEPRAWIU W DNIU 04.04.2009 R (SOBOTA) O GODZINIE 14.00

RÓŻANIEC W INTENCJI ZMARŁEGO ZOSTANIE ODPRAWIONY W KOŚCIELE PRZED NABOŻEŃSTWEM O GODZINIE 13.30 

 

więcej »

2009-03-23

54 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Eliminacje gminne

Poniżej przedstawiamy wyniki eliminacji gminnych 54 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się w dniu 23 marca br. w sali konferencyjnej GOKiS przy hali sportowej. Laureaci wystąpią na eliminacjach powiatowych, które odbędą się 3 kwietnia o godzinie 10.00 w salach Myślenickiego Ośrodka Kultury.

więcej »

2009-03-17

Projekt "Doskonalenie zawodowe nauczycieli w dziedzinie wykorzystania technologii informacyjnej" - wyjątkowe szkolenie skrojone na miarę potrzeb małopolskich nauczycieli.

Projekt "Doskonalenie zawodowe nauczycieli w dziedzinie wykorzystania technologii informacyjnej" - wyjątkowe szkolenie skrojone na miarę potrzeb małopolskich nauczycieli.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i Małopolski Ośrodek Szkoleniowy zapraszają nauczycieli do udziału w 80 godzinnych szkoleniach przygotowujących do wykorzystania komputera, multimediów i Internetu w pracy dydaktycznej.Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny.

więcej »

2009-03-13

Wystawa Dorobku Artystycznego Gmin: Dobczyce, Raciechowice, Siepraw i Wiśniowa

Wystawa Dorobku Artystycznego Gmin: Dobczyce, Raciechowice, Siepraw i Wiśniowa

W sali konferencyjnej przy hali sportowej w Sieprawiu można zwiedzać wystawę prac artystów z terenu Gmin Dobczyce, Raciechowice, Sieprawia i Wiśniowej. Tematyka prezentowanych prac jest różnorodna, odnaleźć w niej można nawiązania do sztuki współczesnej, ludowej, elementy rzeźby i  grafiki.

więcej »

2009-03-11

Ogłoszenie o przetargach na sprzedaż nieruchomości

Wójt Gminy Siepraw informuje, że drugie i pierwsze przetargi ustne, nieograniczone na sprzedaż  nieruchomości stanowiących własność Gminy Siepraw zostały ogłoszone w Gazecie Wyborczej w dniu 10 marca 2009 roku oraz w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce ogłoszenia różne.

 

więcej »

« poprzednia strona   [1] [2] [3] ... [220] [221] 222 [223] [224] ... [226] [227] [228]   następna strona »