Imieniny:
Cypriana, Emanueli, Władysława

 

 

 

Aktualności

2009-03-17

Projekt "Doskonalenie zawodowe nauczycieli w dziedzinie wykorzystania technologii informacyjnej" - wyjątkowe szkolenie skrojone na miarę potrzeb małopolskich nauczycieli.

Projekt "Doskonalenie zawodowe nauczycieli w dziedzinie wykorzystania technologii informacyjnej" - wyjątkowe szkolenie skrojone na miarę potrzeb małopolskich nauczycieli.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i Małopolski Ośrodek Szkoleniowy zapraszają nauczycieli do udziału w 80 godzinnych szkoleniach przygotowujących do wykorzystania komputera, multimediów i Internetu w pracy dydaktycznej.Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny.

więcej »

2009-03-13

Wystawa Dorobku Artystycznego Gmin: Dobczyce, Raciechowice, Siepraw i Wiśniowa

Wystawa Dorobku Artystycznego Gmin: Dobczyce, Raciechowice, Siepraw i Wiśniowa

W sali konferencyjnej przy hali sportowej w Sieprawiu można zwiedzać wystawę prac artystów z terenu Gmin Dobczyce, Raciechowice, Sieprawia i Wiśniowej. Tematyka prezentowanych prac jest różnorodna, odnaleźć w niej można nawiązania do sztuki współczesnej, ludowej, elementy rzeźby i  grafiki.

więcej »

2009-03-11

Ogłoszenie o przetargach na sprzedaż nieruchomości

Wójt Gminy Siepraw informuje, że drugie i pierwsze przetargi ustne, nieograniczone na sprzedaż  nieruchomości stanowiących własność Gminy Siepraw zostały ogłoszone w Gazecie Wyborczej w dniu 10 marca 2009 roku oraz w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce ogłoszenia różne.

 

więcej »

2009-03-10

Ogłoszenie o wykazie nieruchomości przeznaczonych do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetragowym na okres do 3 lat

Wójt Gminy Siepraw informuje, że w okresie od dnia 12 marca 2009 r do dnia 6 kwietnia 2009 r w Urzędzie Gminy Siepraw na tablicy ogłoszeń oraz w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce ogłoszenia podany będzie do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w dzierżawę w trybie bezprzetargowym na okres do trzech lat dot. części działki 1200/6 w Sieprawiu( ok. 1,5 ara).
 

więcej »

2009-02-23

1 % dla organizacji pożytku publicznego w Małopolsce


            Nadszedł czas wypełniania PIT-ów. Tak jak w ubiegłym roku mają Państwo możliwość zdecydowania o przeznaczeniu 1% podatku dochodowego na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Bardzo do tego zachęcam i aby pomóc Państwu w wyborze celu pomocy, oddaję do rąk broszurę, w której znajdą Państwo informacje na temat zasad i sposobu dokonania odpisu wraz z wykazem małopolskich organizacji pożytku publicznego, którym mogą Państwo przekazać środki w ramach mechanizmu 1%.

więcej »

2009-02-20

Siepraw pełen muzyki GOSPEL

Siepraw w dniu 14 i 15 lutego był najcieplejszym miejscem w Polsce. Mimo zimowej aury i nieustannie padającego śniegu ciepłą atmosferę zapewniały III Ogólnopolskie Warsztaty Gospel w Sieprawiu.

więcej »

2009-02-10

Zaproszenie do udziału w „Szkole Ekonomii Społecznej”

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli małopolskiego sektora pozarządowego do udziału w „Szkole Ekonomii Społecznej”, która realizowana będzie od marca do czerwca 2009 roku w ramach projektu „Aktywni w Ekonomii Społecznej” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Realizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych z Krakowa.

więcej »

2009-02-06

OGŁOSZENIE O WYNIKU NABORU NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE - Stanowisko w Referacie Do Spraw Gospodarczych, Inwestycji I Infrastruktury

Wójt Gminy Siepraw informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze nie będące urzędniczym stanowiskiem kierowniczym - w Urzędzie Gminy Siepraw w Referacie Do Spraw Gospodarczych, Inwestycji I Infrastruktury wybrana została;
Pani Ślusarczyk Agnieszka zam. w Zakliczynie.

więcej »

« poprzednia strona   [1] [2] [3] ... [201] [202] 203 [204] [205] ... [207] [208] [209]   następna strona »