Imieniny:
Celiny, Hilarego, Janusza

 

Aktualności

2017-10-04

Ogłoszenie o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze

Ogłoszenie o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze

Wójt Gminy Siepraw informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko pracy w Urzędzie Gminy Siepraw - Stanowisko Spraw Obywatelskich i Społecznych oraz USC został wybrany Pan Sławomir Koloch zamieszkały w Zakliczynie.

więcej »

2017-10-03

Obwieszczenie o wydaniu postanowienia o sprawie braku potrzeby  przeprowadzenia oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko

Obwieszczenie o wydaniu postanowienia o sprawie braku potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko

Na podstawie art. 33 ust. 1 pkt. 5  i art. 74 ust. 3 ustawy z dnia 3 października 2008r. o udostępnieniu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (tekst jedn.  z 2017r, poz. 1405 zm. poz. 1566) podaję do publicznej wiadomości, że w dniu 3 października 2017r. Wójt Gminy Siepraw wydał postanowienie w związku z prowadzonym postępowaniem w sprawie w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia pod nazwą: „Zmiana sposobu użytkowania części hali produkcyjno-magazynowej na malarnię proszkową w Zakładzie Produkcyjnym w m. Siepraw, ul. Lipowa 40, powiat Myślenice, Obręb ewid.: Nr 0003 Siepraw, na działce nr 1117/5. Przedsięwzięcie będzie realizowane na działce nr 1117/5 w Sieprawiu.

więcej »

2017-10-02

Atrakcyjne działki budowlane i budowlano-rolne w miejscowości Siepraw.

Atrakcyjne działki budowlane i budowlano-rolne w miejscowości Siepraw.

Cisza, spokój, urokliwe zakątki, kontakt z naturą, to tylko niektóre korzyści płynące z zamieszkania w Gminie Siepraw. Oferujemy atrakcyjne działki budowlane i budowlano-rolne w miejscowości Siepraw.

więcej »

2017-10-02

Bilety miesięczne

Bilety miesięczne

Informujemy, że w sekretariacie Urzędu Gminy do odbioru są bilety miesięczne (miesiąc październik) na linię Kraków - Zakliczyn.

Uczniów i Studentów prosimy o doniesienie aktualnych legitymacji szkolnych i studenckich na miesiąc październik .

więcej »

2017-09-29

Informacja Narodowego Funduszu Zdrowia

Informacja Narodowego Funduszu Zdrowia

Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia informuje, że od 1 października br. w związku z wejściem w życie przepisów dotyczących sieci szpitali zmieniają się niektórzy realizatorzy świadczeń nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Mieszkańcy Małopolski mają do dyspozycji 48 miejsc realizacji świadczeń w całym województwie.

więcej »

2017-09-28

Ogłoszenie - modernizacja sieci wodociągowej

Ogłoszenie - modernizacja sieci wodociągowej

W ZWIĄZKU Z MODERNIZACJĄ SIECI WODOCIĄGOWEJ  URZĄD GMINY SIEPRAW INFORMUJE, ŻE W DNIU 2 października 2017r. (poniedziałek) w godz. od 9.00 do 13.00 zostanie wstrzymana dostawa wody w Zakliczynie przy następujących ulicach – Kamionka, Widokowa, Św. Floriana, Myślenicka, Pakuz, W. Iwaszkiewicza, Czarny Las, Cichy Kącik w Sieprawiu – ul. Zarusinki, Zacisze, Anieli Salawy, Pogodna, Wrzosowa, Kalinowa, Myślenicka, Gajowa, Za Górą, Topolowa, Brzozowa oraz w Zawadzie (odbiorcy, którzy mają umowę z Gminą Siepraw). 

więcej »

2017-09-28

XXVIII Sesja Rady Gminy Siepraw

XXVIII Sesja Rady Gminy Siepraw

Biuro Rady Gminy Siepraw informuje, że zgodnie z decyzją Przewodniczącego Rady Gminy w dniu 5 października 2017 roku /czwartek/ o godzinie 17.00 w sali obrad Urzędu Gminy Siepraw odbędzie się sesja Rady Gminy Siepraw Nr XXVIII z następującym porządkiem obrad:

więcej »

2017-09-28

Wspólne posiedzenie Komisji Rady Gminy

Wspólne posiedzenie Komisji Rady Gminy

Biuro Rady Gminy Siepraw zawiadamia, że zgodnie z decyzją Przewodniczącego Rady w dniu 4 października 2017 roku /środa/ o godzinie 17.00 w sali obrad Urzędu Gminy Siepraw odbędzie się posiedzenie połączonych komisji.
Proponowany porządek posiedzenia:

więcej »

« poprzednia strona   [1] [2] 3 [4] [5] ... [221] [222] [223]   następna strona »