Imieniny:
Joanny, Zdenka, Zuzanny

 

Aktualności

2017-12-05

Warsztaty Gospel, 9 - 11 lutego 2018

Warsztaty Gospel, 9 - 11 lutego 2018

Już od dwunastu lat Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sieprawiu organizuje Ogólnopolskie Warsztaty Gospel. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 9-11 lutego 2018r. Sieprawskie warsztaty są imprezą, która dzięki doświadczeniu zdobywanym przez lata na stałe wpisała się w kalendarz polskiej muzyki Gospel. W wydarzeniu tym udział biorą uczestnicy z całej Małopolski, lecz również z innych zakątków kraju, a nawet spoza granic.

Co roku na scenie podczas koncertu finałowego zobaczyć można około 300 uczestników, a wśród nich dzieci i młodzież, dorosłych oraz seniorów. Pośród nich spotkać można profesjonalistów, dla których muzyka Gospel to sposób na życie, lecz również rzeszę zapalonych amatorów, którzy mają okazję szlifować swoje umiejętności, zdobywać doświadczenie i uczyć się śpiewu od najlepszych. Do współpracy podczas XII Warsztatów Gospel w Sieprawiu zaprosiliśmy instruktorów z Wielkiej Brytanii, rozpoznawalnych w środowisku Gospel na całym świecie: Colina Williamsa oraz goszczącego już wielokrotnie w Sieprawiu Colina Vassella. Zwieńczeniem każdych Warsztatów jest koncert finałowy, w którym co roku udział bierze kilkuset widzów, w tym goście z całego województwa małopolskiego.

Zapisy na Warsztaty ruszyły 1 grudnia. Zgłoszenia uczestnictwa dokonać można za pośrednictwem poniższych formularzy:

Formularz zapisów na warsztaty chóralne:
https://goo.gl/forms/7FAA74uVwbtcCiTc2

Formularz zapisów na warsztaty chóralne (dla grup pow. 10 osób):
https://goo.gl/forms/KzojH11L4cSS9GHD2

Formularz zapisów na warsztaty bębniarskie:
https://goo.gl/forms/r01jWftMZmdqh60z2

Wkrótce rusza nowa odsłona strony internetowej Warsztatów: https://siepraw.gospel.com.pl. Aktualności dotyczące imprezy znaleźć można na profilu facebookowym wydarzenia: https://www.facebook.com/sieprawgospel.

« Powrót